Karrier

DSR_Digitalis_Reklam_Hirdetesszervezo_allas

A DSR Partner Kft. hirdetésszervező értékesítőt keres alvállalkozói státuszban saját fejlesztésű digitális reklám rendszerének értékesítésére, kapcsolatainak bővítésére.

Hirdetésszervező

A DSR Partner Kft. a digitalisreklam.hu oldal üzemeltetője, forradalmian újszerű digitális hirdetési megoldásokat kínál, melyek akár a már meglévő rendszerekhez is csatlakoztathatóak.  Üzletágunk fejlesztéséhez keresünk számlaképes üzletkötőket.

Feladatok:

  • Saját fejlesztésű digitális reklám rendszer értékesítésének növelése, új ügyfelek keresése;
  • Digitális kijelzők elhelyezésére beltéri helyszínek felkutatása;
  • Piackutatás, információgyűjtés a potenciális helyszínekről;
  • Bérleti tárgyalások lebonyolítása a helyszínek tulajdonosával/ üzletvezetőjével, bérleti szerződéskötések előkészítése;
  • A kibérelt helyszínen kihelyezni szánt monitorokra hirdetők felkutatása;
  • Potenciális hirdetőkkel tárgyalások folytatása, reklámszerződések megkötésének előkészítése;
  • Értékesítését támogató feladatok ellátása, adatkezelés, heti jelentések készítése;
  • Folyamatos együttműködés az értékesítési és szerviz osztály munkatársaival az ügyfelekkel történő kapcsolatok ápolásában, az ügyféligények feltárásában és kiszolgálásában;

Követelmények, elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • Értékesítési tapasztalat;
  • Microsoft Office ismerete;
  • B kategóriás járművezetői engedély és vezetési tapasztalat;
  • Önálló munkavégzés képessége, megbízhatóság, magabiztosság;
  • Magas fokú empátia, ügyfél orientáltság;
  • Jó kommunikációs készség, csapatszellem, rugalmas hozzáállás.
  • Számlaképesség

Előny:

  • IT és telekommunikációs ismeretek;
  • Marketing területen szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • Magas jutalék
  • Szakmai, értékesítési és műszaki ismeretek átadása;
  • Fiatalos, lendületes csapat.